Daily Archives: 18 kwietnia 2019

Warszawska Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków

12 kwietnia 2019 r. odbyła się 5 Warszawska Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków nad którą Patronat honorowy objął Burmistrz Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Pan Artur Wołczacki.

W tym roku Patronat medialny objęło Polskie Radio – Radio dla Ciebie.

Sponsorem tegorocznej Olimpiady była Piekarnia-Cukiernia Grzybki.

Organizatorem było Przedszkole nr 175 z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 5 w Warszawie.

W Olimpiadzie wzięło udział 9 przedszkoli z dzielnic tj: Włochy, Ursus, Żoliborz, Bielany, Bemowo oraz Wola. Każda reprezentacja liczyła po 3 osoby.

Zwycięzcą Piątej Warszawskiej Olimpiady Sportowej dla Przedszkolaków zostało Przedszkole nr 29 z Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.

Po ekscytującej i wyczerpującej dogrywce Przedszkole nr 194 zajęło II miejsce. III miejsce zajęło Przedszkole nr 175 z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 5 w Warszawie.