Daily Archives: 16 listopada 2018

Szanowni Rodzice,

Polska Akademia Oświaty zaprasza rodziców do udziału w bezpłatnych warsztatach profilaktycznych w ramach projektu „ Brzdąc w re@lu

20 listopada 2018 r. o godz. 16:30

Komunikacja wspierająca relacje z dziećmi”

28 listopada 2018 r. o godz. 16:30

Granice – jak je wprowadzać aby pomóc w rozwoju dziecka”

Warsztaty poprowadzi Pani psycholog Małgorzata Kozicka.

Zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców (bez zapisów)

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE.

Zapraszamy serdecznie do udziału w warsztatach w Naszym Przedszkolu.

Zaproszenie

Rodziców  dzieci w wieku przedszkolnym zapraszamy na cykl spotkań poświęconych funkcjonowaniu i wspieraniu w rozwoju dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Temat: Wspieranie dziecka z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w środowisku domowym i przedszkolnym.

Tematy spotkań:

1. Dziecko z wyzwaniami rozwojowymi – specyfika funkcjonowania dziecka z ASD, zalecane formy pomocy.
  2. Dostosowanie środowiska domowego i przedszkolnego do potrzeb dziecka z ASD.
  3. Czas wolny – organizacja, zabawy, relacje.
  4. Zachowania trudne – co to są zachowania trudne i jak sobie z nimi radzić?

Prowadzące: mgr Barbara Bogacka i mgr Elżbieta Pytlak, psycholodzy pracujący w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 22

Spotkania będą odbywały się na terenie Szkoły Podstawowej

z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 mieszczącej się przy ulicy Malowniczej 31 ( w budynku byłego gimnazjum – wejście od salonu „Hondy”) w środy o godzinie 16.30. Sala nr 109, I p.

Pierwsze spotkanie : 21 listopada 2018 roku

Prosimy o dokonywanie zapisów w sekretariacie Poradni pod

nr telefonów: 22 8461918, 723244579.